Vagónovou jednotku lze využít všude tam, kde je kladen důraz na dlouho výdrž baterie na jedno nabití a snadné přichycení na magnetický povrch. Svými možnostmi se přímo nabízí pro využití sledování vagónů, kde při posílání minutových poloh jednou za půl hodiny zvládne jednotka na jedno nabití urazit až 100.000 km.

Samozřejmě je možné nastavit jednotku i tak, aby polohy posílala častěji či méně často. Výdrž na jedno nabití se pak může vyšplhat až na 3 roky.

Jednotka je umístěna ve speciální IP krabici, které zajišťuje voděodolnost jednotky a lze ji tak snadno umístit i na venkovní části. Jednotku není potřeba externě napájet, jelikož již sama obsahuje velkou interní baterii o velikosti 25 Ah. Jednotka se nabíjí bezdrátově, to znamená, že ji postačí přiložit na bezdrátovou nabíjecí podložku a o nic víc se již nemusíte starat.

 

Vagónová jednotka Technické parametry zařízení:

Rozměry:                                         158 x 91 x 69 mm

Hmotnost:                                       1080 g

Přídržná síla magnetů:                  36 kg

Komunikační pásma:                     850/900/1800/1900 MHz, 2G, GPRS

Baterie:                                              Li-Ion 25Ah/3.2 V

Bezdrátové nabíjení:                       Qi standard, max. 5W, WPC 1.1

Rozsah provozních teplot:             -20 °C až 55 °C

Stupeň krytí:                                     IP 67

více +

Už vás nebaví hodiny sedět nad papírováním a ručně vypisovat knihu jízd? Nemůžete si vzpomenout, kdy a kam jste jeli? Chcete se zbavit zbytečného papírování?

více +

Na jaře se jistě začnou objevovat v našich médiích zprávy o tom, jak se v Česku i zahraničí opět kradou včelí úly. Včelařům kvůli krádežím celých včelstev mohou vzniknout až statisícové škody. Proti krádežím se můžete chránit pomocí GPS trackeru.

více +

Ověřené řešení od ONI system je určeno pro systematické automatizované hlídání provozu domíchávačů a pump na beton. Využití spojení GPS komunikační jednotky a připojených měřidel směru a rychlosti otáčení bubnu poskytuje přesné a spolehlivé informace o chování obsluhy během celého dne. Při porušení nastavených pravidel ONI system automaticky zpracuje a zašle potřebná data zodpovědným osobám.

Dohled nad hospodárným provozem domíchávačů

Přehled o:

● výkonech vozidel

● místech výkonu práce, včetně přehledu výsypů

● počtu otáček a směru pohybu bubnu mixu

● správné recyklaci a čištění bubnu

 

Ověřené řešení od ONI system je určeno pro systematické automatizované hlídání provozu domíchávačů a pump na beton. Spojení GPS komunikační jednotky a připojených měřidel otáčení bubnu poskytuje přesné a spolehlivé informace o chování obsluhy během celého dne. Při porušení nastavených pravidel ONI system automaticky zpracuje a zašle potřebná data zodpovědným osobám.

Detailní záznamy každodenního provozu vozidel

Jaké náklady omezíme?

● poškození kluzné obruby

● zničení opěrné rolny jízdami se stojícím bubnem

● časté čištění zatvrdlých zbytků betonu při nesprávném čištění bubnu

● neproduktivní volnoběhy motoru

● krádeže materiálu během cesty na stavbu

více +

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753