JSME

Jsme firma založená na technických a technologických znalostech. Baví nás otvírat nové možnosti v oboru monitorovacích technologií.

VYTVÁŘÍME

Pohání nás touha vymýšlet běžná i specializovaná řešení vysoké kvality. Našim technologiím rozumíme. Našim zákazníkům jsme partnerem.

SPOLEHNĚTE SE

Dobře víme, co je ve světě bezpečnostních zařízení a služeb úspěšné a umíme poradit. Poskytujeme servis a nepřetržitý dohled funkčnosti technologií.

ONI system je jednou ze dvou divizí společnosti NAM system, a.s., která je významným a respektovaným českým výrobcem hardwarových a softwarových řešení monitorovacích technologií. Na trhu působíme od roku 1990 a zaměřujeme se především na bezpečnostní aplikace. Zaměstnáváme více než 90 zaměstnanců a z toho více než 17 vývojářů. 

Jsme členem sdružení, která podporují vzdělanost a podnikání v oblasti informačních a komunikačních technologií – IT Clusteru a BT klasteru. Jako člen ČKBS máme přehled o aktuálních informacích z oblasti bezpečnostních služeb.

Podporujeme vzdělání a rozvoj technologií ve školách. Spolupracujeme na projektech VŠB-TU Ostrava a Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Pro studenty SOU a SOŠ elektrotechnických pořádáme výukový program monitorovacích technologií NAM školám, který zlepšuje jejich uplatnění v praxi.

Nabízíme technologie a služby určené pro střežení a monitorování stacionárních a mobilních objektů.  Jedná se o vlastní produktová řešení – pulty centrální ochrany, systémy monitorování polohy mobilních objektů a komunikační zařízení pro přenosy dat v nejrůznějších aplikacích.

Mezi naše nejznámější produkty patří GPS jednotka do vozidel NCL 20, webový portál pro správu vozidel www.onisystem.net, mobilní aplikace pro sledování vozidel NAM tracker, aplikace pro monitorování vytížení strojů, stylu jízdy řidiče a ekonomiky provozu vozidla, technologie pro dohledová centra 1Box, komunikátory REGGAE, komunikační síť NSG, rádiová síť GLOBAL a GLOBAL2 a systém pro ochranu osob HelpCare.

PODÍVEJTE SE, JAK TO U NÁS VYPADÁ

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753