STŘEŽTE DRAHÉ VYBAVENÍ

Ruce nenechavců jsou všude. Jenže když se rozhodnou sebrat napájecí baterie, přenosné světelné dopravní značení nebo rovnou celý přívesný vozík, znamená to okamžitý dopravně-bezpečnostní problém.

Díky využití GPS zařízení ONI system můžete mít obratem informace o:

aktuálním stavu daného zařízení

vzniku poplachu při neautorizovaném otevření krytů a vík baterií

přesné poloze jednotlivých zařízení v během krádeže

Máte na nás nějakou otázku? Chcete si zdarma vyzkoušet základní monitorování? Vyplňte následující informace a my se vám ozveme.

  • Vámi poskytnuté osobní údaje použijeme jen k vyřízení Vaší žádosti. Budeme je uchovávat po dobu nezbytnou k prokázání reakce na Vaši žádost. Více informací naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů pro obchodní partnery a další osoby.

HLÍDEJTE STAV NAPÁJECÍ BATERIE

Pomocí GPS zařízení ONI system lze snadno měřit napětí baterie. Když začne povážlivě klesat, máte možnost zavčas reagovat a zařídit jejich výměnu nebo dobití. Dlouhodobým sledováním stavu baterie také poznáte opotřebované kusy, které už by stálo za to vyřadit.

 

Díky vlastnímu záložnímu zdroji GPS jednotka ONI system rozpozná a nahlásí i pokus o odpojení hlavní baterie. Za méně než 15 vteřin dostanete informaci o tom, že se děje něco nekalého, a máte šanci zabránit krádeži drahého vybavení.

Buďte v obraze – znáte GPS polohu i stav zařízení

Má být světelné návěstí celou sezónu v uzavírce u Rychaltic? Nakreslete si tam zónu a hlídejte, jestli někdo zařízení nepřemisťuje bez vašeho vědomí. Kdykoliv se tak stane, budete o tom vědět.

 

Mějte jako první informaci o dopravní nehodě

Lidé, a řidiči obzvlášť, jsou tvorové chybující. Když je vaše zařízení nedobrovolným účastníkem dopravní nehody, můžete o tom vědět jako první. GPS zařízení ONI system vám sama nahlásí vznik havárie. Z přehledného záznamu i zpětně zjistíte, jak silná nehoda vlastně byla.

 

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753