Máte na stavbě drahý majetek, který potřebujete chránit před zloději? Nářadí v bednách, zabudovaná zařízení, vysoušeče, topidla, dopravní značky, kolečka na převoz materiálu a další? I když je uzavřete ve stavební buňce nebo ponecháte v autě, stejně nejsou v bezpečí. Zloději se nezastaví před ničím. 

I přesto se o svůj majetek nemusíte bát.

Máte na nás nějakou otázku? Chcete si zdarma vyzkoušet základní monitorování? Vyplňte následující informace a my se vám ozveme.

 • Vámi poskytnuté osobní údaje použijeme jen k vyřízení Vaší žádosti. Budeme je uchovávat po dobu nezbytnou k prokázání reakce na Vaši žádost. Více informací naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů pro obchodní partnery a další osoby.

CHRAŇTE SVŮJ MAJETEK NA STAVENIŠTI

Stačí vám nenápadný přenosný GPS tracker NCL 21 s dlouhou výdrží baterie. Ten umístíte na vstupní dveře nebo okna nebo ho připevníte přímo ke sledovanému objektu.

Tracker pak nastavíte a sledujete v jednoduché mobilní aplikaci. Pokud by někdo dveře buňky otevřel nebo by sledovanou věcí manipuloval, okamžitě se o tom dozvíte.

NCL 21 má navíc variabilní použití. Můžete ho využít také ke střežení stavebních strojů a materiálu na staveništích, které se také snadno ukradnou.

Hlídání majetku na stavbě

KAM GPS TRACKER UMÍSTIT?

JAK GPS TRACKER POUŽÍVAT?

Až tracker umístíte k objektu, který chcete hlídat, stačí si už jen nainstalovat mobilní aplikaci ONI system. V ní uvidíte, kde se váš majetek nachází.

Pokud s ním někdo manipuluje, dostanete okamžitě notifikaci. Buď chytíte zloděje ještě při činu anebo v aplikaci uvidíte, kam ujíždějí. Můžete tak policii dát přesné údaje, kde zloděje najdou.

Podívejte se, jak jednoduše na to.

VYUŽÍVEJTE GPS TRACKER NA STAVBĚ NEPŘETRŽITĚ AŽ 8 MĚSÍCŮ

U trackeru NCL 21 můžete nastavit GPS sledování podle aktuální potřeby. Od posílání poloh jednou za čas až po neustálé sledování. Musíte ale počítat s tím, že nepřetržité posílání GPS poloh je energeticky náročné a má vliv na výdrž baterie. Vyberte si mezi 7 provozními režimy, které mají vliv na dobu provozu zařízení v terénu bez nutnosti dobíjení. Prodloužíte tak výdrž baterie zařízení na jedno nabití.

Výdrž baterie trackeru NCL 21

Podívejte se, na co dalšího můžete přenosný GPS tracker využít

CHCETE SI GPS TRACKER NCL 21 ROVNOU ZAKOUPIT?

GPS TRACKER NCL 21

3020 Kč bez DPH
a k tomu měsíční poplatky
Základní balíček monitorování, který obsahuje monitorování GPS trackerem NCL 21 pomocí mobilní a webové aplikace ONI system
mobil web
Četnost posílání poloh podle zvoleného provozního režimu
havarie nehoda-na-parkovisti odtah kradez-kol
Napojení na CAN bus
tlacitko pco 24hodin radio
Záložní baterie, Imobilizace

CHCETE SI HO NEJDŘÍVE VYZKOUŠET V PRAXI?

Použití GPS trackeru NCL 21 je jednoduché. Stačí jej nabít a vložit do batohu. Výhodou testování v praxi je, že uvidíte skutečná data, zjištěná přímo vámi.

Nikdy jste GPS sledování nepoužívali a potřebujete pomoci? Po celou dobu testování se o vás budeme starat a vše vysvětlíme. 

Testovací sadu vám zapůjčíme po dobu jednoho týdne ZDARMA, delší testování je možné po domluvě. 

NABÍZÍME VÁM NEZÁVAZNÉ TESTOVÁNÍ ZDARMA

Vyplňte tento formulář a my se vám ozveme zpět.

  Vaše jméno

  Název firmy

  Váš telefon

  Váš e-mail

   

  Podívejte se, na co dalšího můžete přenosný GPS tracker využít

  Kontaktujte nás

  NONSTOP dispečink
  ONI system
  + 420 737 900 300

  Obchodní oddělení
  ONI system
  + 420 734 427 427

  Účetní oddělení
  ONI system
  + 420 553 036 753