STŘEŽENÍ VNITŘNÍHO PROSTORU

Dělníci na stavbě, mobilní sklad nářadí nebo zahrádkářský domek. Co mají společného? Jsou lákadlem pro zloděje a nelze je hlídat nepřetržitě. GPS zařízení ONI system vám však umožní mít je pod dohledem a mít tak přehled i v okamžicích, kdy nejste poblíž.

včas vás upozorníme, že se dovnitř pokouší dostat někdo, kdo vevnitř nemá co dělat

po domluvě s dispečinkem ONI system zajistíme výjezd zásahové skupiny k objektu

pokusy o krádež kontejneru nahlásíme do 15 vteřin

Máte na nás nějakou otázku? Chcete si zdarma vyzkoušet základní monitorování? Vyplňte následující informace a my se vám ozveme.

  • Vámi poskytnuté osobní údaje použijeme jen k vyřízení Vaší žádosti. Budeme je uchovávat po dobu nezbytnou k prokázání reakce na Vaši žádost. Více informací naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů pro obchodní partnery a další osoby.

EVIDUJTE PRACOVNÍ DOBU I U LIDÍ V TERÉNU

Díky ONI system umíte vést docházku i obchodním zástupcům, technikům nebo jiným osobám často se pohybujícím v terénu. Už nemusí dojíždět do místa, kde je trvale umístěný docházkový terminál. Jednoduše se přihlásí přes GPS navigaci Garmin nebo docházkové jednotky ONI system pomocí Dallas nebo RFID čipů přímo v místě výkonu práce. Získaná data si pak zobrazíte v portálu ONI system nebo je převedete do docházkového software, který ve firmě běžně používáte. 

Příklady použití:

 

Docházka obchodních zástupců, techniků a jiných řidičů v terénu

Práce lidí venku (na staveništích apod.)

Evidence práce externích dodavatelů 

Čas kdy byl zaměstnanec vyzvednutý svozovým autobusem 

 

 

MONITORING PŘEPRAVY

V situacích, kdy se často převáží kontejnery jinam, zajistíte včasné rozpoznání převozu na jiné než původně určené místo. Zamezíte tak vzniku zdržení a vícenákladů.

Kromě sledování polohy kontejnerů během převozu v reálném čase můžete také snadno zjistit celkovou ujetou vzdálenost a zkontrolovat správnost vyúčtování, čas dojezdu apod.

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753