NENECHTE SE RUŠIT PŘI ODPOČINKU

Nemusíte řešit kontrolní telefonáty a dotazy, jestli jste v pořádku.  Jde to i jednodušeji – stačí mít s sebou GPS tracker a předat přístup k monitorování polohy vašim blízkým. Oni se podívají, kde zrovna jste, a vy si užíváte jízdu na mašině.

Máte na nás nějakou otázku? Chcete si zdarma vyzkoušet základní monitorování? Vyplňte následující informace a my se vám ozveme.

  • Vámi poskytnuté osobní údaje použijeme jen k vyřízení Vaší žádosti. Budeme je uchovávat po dobu nezbytnou k prokázání reakce na Vaši žádost. Více informací naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů pro obchodní partnery a další osoby.

ZJEDNODUŠTE SI STŘEŽENÍ MOTORKY

Zaparkujete u motelu, v kempu nebo u pěkného motorestu. Chcete si užít chvíli oddechu a nekoukat po očku po mašině. S GPS trackerem NCL 21 vám pomůžeme jednoduše udržovat přehled nad tím, jestli se s motorkou neděje něco nekalého.

Při každém jejím pohybu vám dáme přímo do mobilu vědět, že je potřeba ji zkontrolovat. A když se ji nenechavé ruce pokusí ukrást, budeme vám poctivě hlásit každou její polohu, aby se vám podařilo ji s naší pomocí rychle dohledat a vrátit.

UCHOVEJTE VÍCE NEŽ JEN VZPOMÍNKY NA DOBROU PROJÍŽĎKU

S přesným záznamem GPS poloh si můžete každou vaši jízdu znovu přehrát, zaznamenat rychlostní rekordy a pochlubit se, kudy jste se na projížďce vydali.

UDĚLEJTE SI ŽIVOT JEDNODUŠŠÍ

GPS zařízení na motorku nemusíte složitě instalovat. To si nechte na indikaci zařazeného rychlostního stupně, lepší výfuk nebo pohodlnější zrcátka. Tracker ONI system je přenosný a stačí ho upevnit magnety nebo jej položit do přepravního boxu.

Hlídejte vaši motorku jako oko v hlavě

motorky
Hlídejte vaši motorku jako oko v hlavě

 

K monitorování vaší motorky poslouží přenosný GPS tracker NCL 21, který dokáže sledovat i spoustu jiných věcí.

Kupte si GPS lokátor NCL 21 hned na e-shopu

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753