Jsou vaše kamiony a nákladní auta neustále v terénu a vy o nich potřebujete mít přehled? Podívejte se kdykoliv na jejich aktuální polohu, zobrazte si jejich ujetou trasu.

Tíží vás spotřeba paliva? Vysoká spotřeba paliva může být způsobena špatným zacházením s vozidlem, ale bohužel také odčerpáváním obsahu nádrže někým z řad zaměstnanců. Ke krádežím paliva však dochází také u odstavených kamionů. Řešení těchto situací je nepříjemné, nicméně nezbytné. Nepodnikáte přece proto, aby vás někdo okrádal. ONI system vám v těchto chvílích bude oporou. Jakmile zjistíme krádež, ihned vás informujeme. Navíc dokážeme rozeznat typ natankovaného paliva.

Jednoduchá evidence vozidla včetně knihy jízd a rychlého zpracování cestovních příkazů (tuzemských i zahraničních) je samozřejmostí.

Funkčnost je závislá na typu sjednané služby.

Máte na nás nějakou otázku? Chcete si zdarma vyzkoušet základní monitorování? Vyplňte následující informace a my se vám ozveme.

  • Vámi poskytnuté osobní údaje použijeme jen k vyřízení Vaší žádosti. Budeme je uchovávat po dobu nezbytnou k prokázání reakce na Vaši žádost. Více informací naleznete v Zásadách ochrany osobních údajů pro obchodní partnery a další osoby.

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753