Seznam všech aktualit

NOVA CUP 2018

13.4.2018

Na letošním ročníku NOVA CUP 2018, který již za pár hodin odstartuje v Hradci Králové, se s vámi potkáme na našem červeném ONI stánku.

I letos budeme 50-ti vybraným závodníkům rozdávat přenosný GPS tracker. Diváci budou mít možnost závod online sledovat na našem stánku, nebo na webovém portálu.

  • Jméno: novacup@novacup.cz a heslo: novacup

Pro návštěvníky jsme si připravili několik menších soutěží o LED svítíci ventilky na kolo, které po roztočení začnou barevně svítit nebo blikat. A jednu hlavní výhru, kterou je přenosný GPS tracker TICK s předplacenou službou na rok ZDARMA. Soutěží se přímo na našem stánku, kde vyplníte lísteček s vaším jménem, emailem a hodíte ho do slosovací nádoby. Každou hodinu vylosujeme pět výherců LED světýlek a o 16:00 hodině vylosujeme hlavního výherce.

více +

Letošní ročník se konal již po 26. a startoval na novém místě v Peci pod Sněžkou.

 

Závod je pojmenován na počest prvního českého polárníka Dr. Václava Vojtěcha, který jako první Čech stanul v roce 1929 na území Antarktidy.

Hlavním organizátorem celé akce je pan Aleš Pícl, s nímž jsme spolupracovali i letos. Průběh závodů jsme monitorovali s našimi přenosnými GPS jednotkami. Dopředu jsme na trase vyznačili kontrolní místa, aby mohl organizátor v případě potřeby reagovat na vzniklé situace. Věděli jsme tak, přes jaké území trasa vede a kolik zbývá závodníkům do cíle. Návštěvníci a také organizátoři měli možnost průběh závodu sledovat online ve webovém portálu nebo prostřednictvím mobilní aplikace.

více +

My nechceme život jen projet, my ho chceme prožít…

S těmito slovy začíná cestovatelský deník dvou  nadšenců Fandy Nikla a Kačky Kadlusové.

…Zkuste se na chvíli zamyslet, kdy se vám podařilo během jediného dne stihnout zažít nejvíce skvělých a nečekaných věcí. Myslím, že by z toho byl pěkný příběh – klidně se o něj podělte a napište nám. A ten jejich den s nejvíce skvělými zážitky? Zdá se, že je to právě ten dnešní – 12. prosinec roku 2017

více +

ONI system se stal součástí NOVA CUP, divácky oblíbené série 7 cyklistických závodů na horských kolech, které se jedou od dubna do září na různých místech České republiky. Vybraným závodníkům jsme rozdali GPS tracker NCL 21. Díky webové aplikaci ONI system mohli návštěvníci pomocí odkazu goo.gl/XPB2qS online sledovat aktuální pohyb jezdců na trati, věděli, kde se zrovna nachází a jak se pro ně závod vyvíjí.

více +

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753