Seznam všech aktualit

V předvánočním čase jsme pro naše klienty připravili malý dárek: v obchodech Google Play a AppStore byla nasazena nová verze mobilní aplikace ONI system (verze 1.8.0.), která obsahuje spoustu změn a nových funkcí. Tyto novinky, jak věříme, přispějí k dalšímu zlepšení uživatelské přívětivosti.

více +

Napadlo by vás, že se dá pomocí GPS lokátoru hlídat i takový balík sena? 
I když to na první pohled nevypadá, seno je docela drahá záležitost. Cena jednoho balíku se pohybuje okolo 2000 Kč. Zloději to moc dobře vědí a proto je často kradou. Jak proti zlodějům bojovat? GPS lokátor NCL 21je v tomto případě ideální volbou. Nemusíte nic instalovat, lokátor stačí jednoduše vložit kamkoliv do balíku.

více +

Již desátým rokem využívá Aleš Háma naši GPS jednotku ONI system.

Při příležitosti tohoto kulatého výročí jsme s ním udělali rozhovor. Aleš ochotně zodpověděl všechny naše otázky a vy teď máte jedinečnou příležitost přečíst si, co stihl zažít během let s jednotkou ONI system. Třeba se inspirujete se, jakými způsoby můžete chránit své auto i vy.

více +

Projet na motorce RakouskoMaďarsko, Srbsko, Rumunsko, Chorvatsko a Slovinsko?  Že tohle musí být zaručeně jen sen? Nemusí! 

V polovině srpna letošního roku se manželé Kašparovi vydali na cestu po Evropě vstříc novým zážitkům. Ujeli více než 4000 km a na cestě byli 11 dní.

S sebou si nezapomněli zabalit GPS tracker NCL 21, který jsme jim zapůjčili.

více +

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753