Seznam všech aktualit

Letošní ročník se konal již po 26. a startoval na novém místě v Peci pod Sněžkou.

 

Závod je pojmenován na počest prvního českého polárníka Dr. Václava Vojtěcha, který jako první Čech stanul v roce 1929 na území Antarktidy.

Hlavním organizátorem celé akce je pan Aleš Pícl, s nímž jsme zahájili spolupráci i letos a umožnily monitorování celého závodu  pomocí našich GPS přenosných jednotek. Chtěli jsme naši spolupráci letos posunout o něco dál a proto byla celá trasa dopředu zaznačena. Návštěvníci a také organizátoři měli tak možnost průběh závodu sledovat online na webovém portálu, nebo prostřednictvím mobilní aplikace. Věděli tak kudy přesně vede trasa a kolik zbývá  závodníkům do cíle. 

více +

My nechceme život jen projet, my ho chceme prožít…

S těmito slovy začíná cestovatelský deník dvou  nadšenců Fandy Nikla a Kačky Kadlusové.

…Zkuste se na chvíli zamyslet, kdy se vám podařilo během jediného dne stihnout zažít nejvíce skvělých a nečekaných věcí. Myslím, že by z toho byl pěkný příběh – klidně se o něj podělte a napište nám. A ten jejich den s nejvíce skvělými zážitky? Zdá se, že je to právě ten dnešní – 12. prosinec roku 2017

více +

ONI system se stal součástí NOVA CUP, divácky oblíbené série 7 cyklistických závodů na horských kolech, které se jedou od dubna do září na různých místech České republiky. Vybraným závodníkům jsme rozdali GPS tracker NCL 21. Díky webové aplikaci ONI system mohli návštěvníci pomocí odkazu goo.gl/XPB2qS online sledovat aktuální pohyb jezdců na trati, věděli, kde se zrovna nachází a jak se pro ně závod vyvíjí.

více +

Marek Tomíšek, český rekordman v úsporné jízdě, a jeho spolujezdec David Kazda se vydávají do Finska na legendární rally soutěž v úsporné jízdě. Po 10 letech tak máme opět českou posádku na startu EcoRun 1000 lakes. A ONI system je u toho.

více +

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753