Zavolal správnému člověku ve správný čas. Obchodník společnosti NAM system Petr Svoboda vyhledal číslo na detektiva Ladislava Korandu a představil mu přenosné jednotky NCL 21. Pro obě strany to byla trefa do černého.

Nabídka přišla ve chvíli, kdy jsem byl už poměrně unavený z používání různých čínských jednotek, ze kterých bylo více starostí než užitku,“ přiznává soukromé očko. Zkusil tak tentokrát vsadit na českou výrobu a toto rozhodnutí si i po letech pochvaluje. „Nic lepšího jsem zatím nenašel. Jak mapové podklady, tak i historie, všechno maká parádně,“ podotýká.

Ladislav Koranda používá jednotky NCL 21 například ke sledování problémových expartnerů svých klientů. Licencovaný detektiv je v nestřeženém okamžiku díky magnetu připevní ke spodní konstrukci sledovaného vozidla. „Teď jsem třeba měl klientku, která podezírala bývalého partnera, že mlátí děti na vycházkách. Obvinění se mou detektivní činností bohužel potvrdilo,“ líčí. Jak mu v tom pomohla přenosná jednotka NCL 21? „Zásadně, muže jsem mohl sledovat zpovzdálí a nebýt mu takzvaně nalepen na zadku. I když se mi jeho auto vzdálilo, věděl jsem přesně, kde se nachází,“ popisuje spokojený klient společnosti NAM system.

NCL 21

GPS lokátory NCL 21 jsou společně s českobudějovickým detektivem v patách nejen agresorům, ale i neplatičům alimentů, nebo nepoctivým řidičům ve firmách. „Policie nemá čas, aby sledovala řidiče a dokazovala mu, že ve firmě krade. Já ano,“ podotýká. I proto už si pořídil hned dvě přenosné jednotky od NAM system. „Jednu jsem měl delší dobu přichycenou na náklaďáku, kde řidič měl krást zboží. Když bylo nutné jednotku nabít, jen jsem ji vyměnil za druhou,“ vysvětluje.

NCL 21 přenosnou jednotku by doporučil všem svým kolegům z oboru. „Vlastně už to dělám. V naší práci jsou podobná zařízení využívaná hojně. Řada detektivů se ale trápila s levnými produkty z Číny. Odkazuji je tak právě na NAM system.“ A to přesto, že i sebelepší produkt se může pokazit. „Jenže zkuste něco reklamovat v Číně… U NAM system jsem jednou potřeboval vyřešit problém a vyšli mi se vším naprosto vstříc,“ uzavřel Ladislav Koranda.


GPS lokátor NCL 21 můžete koupit na našem e-shopu.

Zpět na seznam aktualit

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753