JSOU VAŠE STROJE VYUŽITÉ NAPLNO?

Sledujte práci vašich strojů. Získejte cenné informace o pracovním nasazení. Běží vaše technika jen tak naprázdno? Práce není odvedená a řidič si přitom vykazuje odpracované hodiny? Z grafů nebo tabulek rychle zjistíte, jaká je skutečnost. GPS jednotky ONI system umí analyzovat přesná data o volnoběhu, práci stroje, přesunech na pracovišti a převozu na valníku. Všechna data budete mít na pár kliknutí.

Mají sekačky mezi stanovišti dlouhé prostoje? Zjistěte, zda není potřeba přidat další nákladní auto pro plynulý odvoz posekané trávy.

Trvá sypacím autům dlouho, než se zase vydají na silnici odklízet sníh? Podívejte se, jestli není potřeba doplnit další nakladač soli.

Starají se řidiči a strojníci o dostatečné zahřívání motoru před zahájením práce? Žádné nebo nedostatečné zahřátí zvyšuje náklady na údržbu a zkracuje životnost vozidla. Díky vytížení stroje najdete, kdo a kdy se k vozidlu chová špatně, a ušetříte zbytečné peníze za servis.

 

Za méně než 2 minuty víte, které stroje pracují, a které práci jen předstírají

U každého stroje dohledáte, kdo ho v danou chvíli obsluhoval

Z grafů a tabulek snadno určíte, jak zvýšit vytížení stroje

Díky speciálním výpočtům paliva odhalíte jeho krádeže

Řidič data nemůže ovlivnit, posílají se automaticky

 

 

MONITORING ČINNOSTI NÁSTAVEB

Je jedno, kolik nástaveb může vaše technika vystřídat. Vždy můžete mít přehled a získat podklady pro prokázání pracovní činnosti vašich strojů.

Pro každou nástavbu lze nastavit sledování různých vstupů a sledovat a vyhodnocovat získaná data o pracovních aktivitách.

Příklady nástaveb:

sklápěčky

zametací a kropicí nástavby

čerpadla

pluhy a radlice

Report pracovní činnosti zametače

 

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753