Aktuální polohu vozidel máte vždy pod kontrolou

Zjistíte, kde se vaše vozidla zrovna nachází. Okamžitě si uděláte přehled o vozovém parku v reálném čase. Nezáleží na tom, zda se vozidla pohybují nebo stojí. Zkontrolujete si, kde vozidla aktuálně parkují nebo kterým směrem jedou.

uvodni obrazovky OK

JÍZDY VOZIDEL SI ZOBRAZÍTE V MAPĚ

Podíváte se kterým směrem, kterou trasou a jakou rychlostí vozidla jela. Záznam pohybu si snadno přehrajete. Abyste se v jízdách dobře vyznali, všechny jejich začátky a konce jsou označené barevnými vlajkami. V aplikacích ONI system budete mít záznamy, důležité pro sestavení vaší knihy jízd, dostupné minimálně 5 let. Kompletní data jsou dostupná minimálně 18 měsíců. Chcete jízdy dále zpracovávat? Všechny uložené trasy si snadno vyexportujete do formátu .CSV nebo Excel.

 
Zobrazení jízd vozidla v mapě

 

 

Máte přehled o skládkách dřeva

Zobrazte si jednotlivé skládky dřeva, které čekají na odvoz. Výjimečným spojením s informačním systémem SEIWIN snadno získáte kompletní přehled o vozidlech v lese a na cestách spolu s přesnými daty a informacemi o skládkách dřeva. Vše se v předem určených časových intervalech automaticky aktualizuje bez zásahu dispečera nebo operátora.

 

Data o umístění a obsahu skládek stačí zadat jen jednou do informačního systému SEIWIN

Načtení dat a jejich aktualizace jsou v ONI system automatické

Všechny změny jsou přehledně uložené a můžete je snadno dohledat

Dispečer si pozici skládky, její složení, stáří a jednotlivé objemy v mapě ihned zobrazí

V mapě se automaticky rozlišují stavy podle data schválení skládky

Ke každé skládce můžete přes rychlý odkaz navigace poslat libovolné vozidlo 

 
 
Monitorování skládek dřeva ONI system

Pro rychlejší orientaci si určíte uživatelská místa

Zlepšete organizaci firemní flotily tak, že si nastavíte libovolné body zájmu (uživatelská místa). ONI system vám umožní zaznačit v mapě důležitá místa jako například benzínové stanice, hotely nebo sídla vašich zákazníků a navigace řidičů do konkrétních destinací bude probíhat podstatně rychleji a efektivněji. V přehledech jízd pak známá uživatelská místa uvidíte pod vlastním názvem. Okamžitě se dozvíte, kde konkrétně vaši řidiči byli – třeba „Svačinárna u Honzy“, nebo „čerpačka na Sokolské“. Uživatelská místa lze vytvářet a přidávat individuálně nebo importovat hromadně všem řidičům. Pro lepší orientaci je lze podle druhu míst barevně odlišit.

 

Zobrazení uživatelských míst v mapě ONI system

ONI SYSTEM PORTÁL POUŽÍVÁ KVALITNÍ MAPOVÉ PODKLADY

Nabízíme podrobné a přesné mapové podklady celého světa na mapách Mapy.cz a Google maps. Mezi dostupnými mapovými podklady můžete libovolně přepínat.

Mapy Seznam a Google ONI system

ONI SYSTEM PORTÁL POUŽÍVÁ KVALITNÍ MAPOVÉ PODKLADY

Nabízíme podrobné a přesné mapové podklady celého světa na mapách Mapy.cz a Google maps. Mezi dostupnými mapovými podklady můžete libovolně přepínat.

Mapy Seznam a Google ONI system

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753