Aktuální polohu vozidel máte vždy pod kontrolou

Zjistíte, kde se vaše vozidla zrovna nachází. Okamžitě si uděláte přehled o vozovém parku v reálném čase. Nezáleží na tom, zda se vozidla pohybují nebo stojí. Zkontrolujete si, kde vozidla aktuálně parkují nebo kterým směrem jedou.

uvodni obrazovky OK

Pro rychlejší orientaci si určete uživatelská místa

Zlepšete organizaci vozového parku tím, že si nastavíte body zájmu (uživatelská místa). ONI system vám umožní zaznačit v mapě důležitá místa jako například nakládka, vykládka, sklad odpadu, nebo dobíjecí stanice. V přehledech jízd pak známá uživatelská místa uvidíte pod vlastním názvem. Okamžitě se tak dozvíte, kde konkrétně vaši řidiči v dané jízdě byli – u kterého stanoviště musí zastavovat a vypínat motor, zda-li večer správně odstavují stroje k dobití apod. Uživatelská místa lze vytvářet a přidávat individuálně nebo importovat hromadně všem řidičům. Pro lepší orientaci je lze podle druhu míst také barevně odlišit.

 

Zobrazení uživatelských míst v mapě ONI system

ONI SYSTEM PORTÁL POUŽÍVÁ KVALITNÍ MAPOVÉ PODKLADY

Nabízíme podrobné a přesné mapové podklady celého světa na mapách Mapy.cz a Google maps. Mezi dostupnými mapovými podklady můžete libovolně přepínat.

Mapy Seznam a Google ONI system

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753