MĚJTE SVÉ STROJE POD KONTROLOU

Stavební stroje se kradou na denním pořádku. Někteří zloději se na ně přímo specializují. Jsou natolik zkušení, že dokáží vyřadit z provozu i pevně nainstalovanou GPS jednotku

I přesto se o své stroje nemusíte bát.

Hlídejte je nenápadným přenosným GPS trackerem NCL 21 s dlouhou výdrží baterie. Magneticky ho přichytíte na stroj tam, kde ho zloději nenajdou. 

Tracker pak nastavíte a sledujete v jednoduché mobilní aplikaci. Pokud by stroj někdo chtěl ukrást, okamžitě se o tom dozvíte.

NCL 21 má navíc variabilní použití. Můžete ho využít také ke střežení materiálu nebo dalšího mobilního majetku na staveništích, který je pro zloděje lákadlem.

Hlídání strojů GPS tracker NCL 21

 

KAM GPS TRACKER UMÍSTIT?

JAK GPS TRACKER POUŽÍVAT?

Až tracker umístíte na stroj, který chcete hlídat, stačí si už jen nainstalovat mobilní aplikaci ONI system. V ní uvidíte, kde stroje právě jsou.

Pokud je někdo krade a pokouší se s nimi odjet, dostanete okamžitě notifikaci. Buď chytíte zloděje ještě při činu, anebo v aplikaci uvidíte, kde se stroje už pohybují. Můžete tak policii dát přesné údaje, kde zloděje najdou.

Podívejte se, jak jednoduše na to.

HLÍDEJTE SVÉ STROJE NEPŘETRŽITĚ AŽ 8 MĚSÍCŮ

U trackeru NCL 21 můžete nastavit GPS sledování podle aktuální potřeby. Od posílání poloh jednou za čas až po neustálé sledování. Musíte ale počítat s tím, že nepřetržité posílání GPS poloh je energeticky náročné a má vliv na výdrž baterie. Vyberte si mezi 7 provozními režimy, které mají vliv na dobu provozu zařízení v terénu bez nutnosti dobíjení. Prodloužíte tak výdrž baterie zařízení na jedno nabití.

Výdrž baterie trackeru NCL 21

 

Podívejte se, na co dalšího můžete přenosný GPS tracker využít

CHCETE SI GPS TRACKER NCL 21 ROVNOU ZAKOUPIT?

GPS TRACKER NCL 21

2980 Kč bez DPH
+ měsíční poplatky
Základní balíček monitorování, který obsahuje monitorování GPS trackerem NCL 21 pomocí mobilní a webové aplikace ONI system
mobil web
Četnost posílání poloh podle zvoleného provozního režimu
havarie nehoda-na-parkovisti odtah kradez-kol
Napojení na CAN bus
tlacitko pco 24hodin radio
Záložní baterie, Imobilizace

CHCETE SI HO NEJDŘÍVE VYZKOUŠET V PRAXI?

Použití GPS trackeru NCL 21 je jednoduché. Stačí jej nabít a vložit do batohu. Výhodou testování v praxi je, že uvidíte skutečná data, zjištěná přímo vámi.

Nikdy jste GPS sledování nepoužívali a potřebujete pomoci? Po celou dobu testování se o vás budeme starat a vše vysvětlíme. 

Testovací sadu vám zapůjčíme po dobu jednoho týdne ZDARMA, delší testování je možné po domluvě. 

NABÍZÍME VÁM NEZÁVAZNÉ TESTOVÁNÍ ZDARMA

Vyplňte tento formulář a my se vám ozveme zpět.

Vaše jméno

Název firmy

Váš telefon

Váš e-mail

 

Podívejte se, na co dalšího můžete přenosný GPS tracker využít

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753