Náš GPS lokátor NCL 21 nebo jeho „kontejnerová“ varianta NCL 21 L umožňuje použití pro monitoring balíků, ale i velkých materiálových zásilek při expedici v tuzemsku i do zahraničí.

GPS tracker je užitečným nástrojem pro sledování aut, strojů, zařízení, ale také osob a majetku. Další možností pro jeho využití je sledování balíků nebo velkých zásilek. Ať už posíláte malý balík příbuzným s jejich oblíbenou pochutinou, kterou si prostě v Anglii nekoupí, anebo kontejner s miliónovou zakázkou na druhý konec světa, GPS tracker vám umožní vaši zásilku sledovat. Jednotku stačí vložit do balení nebo ji pomocí vestavěnému magnetu připevnit na stěnu kontejneru.

Jak říká Lukáš Kozubík, ředitel otrokovické společnosti OBSIDIAN, a.s.: „Používáme kontejnerové jednotky NCL 21 L při převážení skleněných tabulí (tzv. áčka) našim odběratelům na stavby. Máme tak pod kontrolou velkoformátová skla, u kterých musíme dbát na zajištění včasného dodání. A samozřejmě díky trackerům dohlížíme na to, aby se nám v pořádku vrátily rámy, v nichž skla expedujeme“.

Sledování zásilky

Lokátor umístěný dovnitř zásilky zobrazuje svou polohu ve webovém rozhraní nebo v mobilní aplikaci ONI system, takže máte okamžitý přehled o tom, kde se vaše zásilka nachází. Díky otřesovým a pohybovým čidlům v trackeru také poznáte, že se s vaším zbožím děje něco neobvyklého – u některých druhů zboží přece potřebujete mít jistotu, že se s ním správně manipuluje. Můžete dokonce zjistit, že je vaše pracně zabalená zásilka nesprávně nakloněna!

Tracker vám tedy může pomoci dokázat, že se se s vaším křehkým zbožím špatně zacházelo. Můžete mimo jiné zjistit i to, jaká byla teplota uvnitř prostor, kde se zásilka převážela. Lokátor vám také pomůže najít ztracenou nebo ukradenou zásilku. Díky výborné výdrži jednotky máte informace z ní k dispozici až několik měsíců, což se může hodit při monitoringu zásilky v kontejneru na lodi uvízlé v Suezském průplavu nebo na nebezpečném území.

Zpět na seznam aktualit

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753