Co všechno se dá střežit pomocí našeho GPS trackeru NCL 21? Může to být třeba vaše garáž.
Jaké bylo naše překvapení, když jsme si nedobrovolně vyzkoušeli právě střežení garáže v praxi na vlastní kůži!

Nenápadné zařízení s dlouhou výdrží baterie a magnetickým uchycením může posloužit jako strážce vašeho majetku. Jednotku si například umístíte na dveře do dílny nebo garáže a když se někdo bude chtít dostat k vašim věcem, během několika okamžiků o tom budete vědět. Jednotka má v sobě otřesové čidlo a při sebemenším pohybu dostanete upozornění na svůj mobil.

 


Ani ve snu by nás nenapadlo, že během pár dnů po natáčení videa o střežení garáže pomůže tracker našemu kolegovi Martinovi načapat zloděje přímo při činu. A to ve stejné garáži, kde jsme natáčeli video! Během červencové noci, těsně před svítáním, začal Martinův mobil signalizovat, že se někdo dobývá do jeho garáže. Ukázalo se, že zloděj vlezl do objektu okýnkem a snažil se otevřít vrata zevnitř. Jenže tím uvedl do pohybu čidlo v trackeru, který zaslal signál o podezřelé manipulaci majiteli.

Martin byl na místě během deseti minut. Ještě zahlédl postavu zloděje kvapně prchajícího do letní tmy. V tom spěchu lapka zanechal na místě svůj batoh.

Zpět na seznam aktualit

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753