My nechceme život jen projet, my ho chceme prožít…

S těmito slovy začíná cestovatelský deník dvou  nadšenců Fandy Nikla a Kačky Kadlusové.

…Zkuste se na chvíli zamyslet, kdy se vám podařilo během jediného dne stihnout zažít nejvíce skvělých a nečekaných věcí. Myslím, že by z toho byl pěkný příběh – klidně se o něj podělte a napište nám. A ten jejich den s nejvíce skvělými zážitky? Zdá se, že je to právě ten dnešní – 12. prosinec roku 2017

Je to přesně 560 dní, kdy se s naší GPS jednotkou vydali na „Bramboře“ kolem světa (takhle totiž pojmenovali svoji motorku). Za tenhle čas dokázali tihle dva mladí lidé najet neskutečných 89 523 km, celkově ve 29 zemích. Naše monitorovací jednotka to s nimi dokázala na výbornou. Řeč je o GPS jednotce s použitím prakticky všude, kde vás jen napadne. Ať už je to motorka, auto nebo extrémní závod. Posílá GPS polohu, monitoruje styl jízdy, měří zrychlení a mnoho dalšího.

 

 

 

Fanda Nykl a Kačka Kadlusová na motorce cestou kolem světa
Mexiko
Fanda Nykl a Kačka Kadlusová na motorce cestou kolem světa
California
Fanda Nykl a Kačka Kadlusová na motorce cestou kolem světa
Aljaška
Fanda Nykl a Kačka Kadlusová na motorce cestou kolem světa
Mongolsko

Kdyby se na cestu vydali tenhle rok, nabídli bychom jim naši letošní novinku GPS přenosnou jednotku NCL 21, která umožňuje výběr mezi až mezi pěti provozními režimy. Na dlouhé tratě, kdy potřebujete zajet na jeden zátah několik set kilometrů a civilizovaný svět necháváte za svými zády, je vhodné si svoji NCL 21 nastavit na pravidelné posíláni informací o poloze. Jednotka se v nastavených intervalech vzbudí a provede sejmutí GPS polohy, odešle ji a na přednastavenou dobu zase usne. Perioda odesílané polohy může být co 60 minut, kdy baterie vydrží skvělých 735 hodin neboli 30,5 dnů. Samotnou GPS jednotku si můžete pořídit s magnety pro uchycení na kovový povrch, nebo bez magnetů pro vložení do věcí, batohů nebo kapes. Detekce pohybu je zajištěna pomocí interního 3-osého akcelerometru. Zařízení se nabíjí bezkontaktně a proto se nemusíte bát, že se do jednotky dostanou nečistoty a nebo prach. Jednotka dále disponuje interní GPS a GSM anténou a napájenou SIM kartou. Celé zařízení je tak uloženo do voděodolného a spolehlivě těsnícího obalu, s možností použití i pod vodou.

Jejich původní plán byl vyrazit jen na jeden rok, ale do dnešního dne jsou stále na cestě, živí, zdraví a plní nečekaných zážitků. NCL 21 může být na tak dlouhé cestě od začátku do konce i s vámi.

mapa

 

Testovat ji můžete na nekonečných mongolských pláních, otevřeném prostoru na Sibiři anebo propršené střední Americe. Díky snadnému nastavení a uživatelsky propracované aplikaci pro mobil i desktop, získáte výborný nástroj pro GPS sledování svoji vlastní cesty. V online aplikaci si přímo v terénu můžete zobrazit všechny klíčové vlastnosti: historii pohybu, navigaci na poslední známou pozici, nastavení rychlých příkazů a další důležité údaje.

Nejspíš každý v životě zažil ten pocit, který člověku nedá spát. Sen, který stojí za to, naplno prožít. Stačí jen mít odvahu a jít naplno do toho!
I díky GPS přenosné jednotce NCL 21 si tenhle dobrodružný sen můžeme uchovat.

Máte nápad, jak by se vám mohl náš systém hodit?
Rádi se připojíme i k vašemu snu, který vám nedá spát.
Zavolejte nám nebo napište. 

Jsme pro každou novou výzvu…

Zpět na seznam aktualit

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753