Už vás nebaví hodiny sedět nad papírováním a ručně vypisovat knihu jízd? Nemůžete si vzpomenout, kdy a kam jste jeli? Chcete se zbavit zbytečného papírování?

Vypisování knihy jízd je mezi firemními řidiči pochopitelně velmi nepopulární. Knihu jízd musíte ze zákona vést, pokud je automobil součástí firemního majetku (v nájmu, pořízený na leasing nebo vypůjčený) či když užíváte soukromý vůz k podnikatelské činnosti. Pokud firemní vozidlo používáte i k soukromým cestám, musíte je do knihy jízd uvádět.

Ruční vedení knihy jízd může vést k chybám z nepozornosti i k úmyslným nežádoucím úpravám, může se také stát, že chyba je v tachometru vozidla. Všechny tyto překážky vám můžeme pomoci překonat. Elektronická kniha jízd využívá spojení spolehlivého hardwaru s moderním softwarem – v našem případě monitorovacích GPS jednotek ONI system s programem SPZ společnosti Milk.

S GPS jednotkou ve vozidle automaticky víte, kdo, kam a kdy jel, kolik se najelo kilometrů, zda jel soukromě nebo služebně a kdy a kolik tankoval. Vystavení cestovních příkazů pro vás bude hračka. Elektronická kniha jízd má další obrovskou výhodu – výrazně sníží „papírování“. Omezení administrativy vám pomůže ušetřit spoustu času a nákladů. Tuto úsporu si přičtěte k úsporám získaným samotným používáním GPS sledování vozidla, což může být až 20 % nákladů!

● Všechny získané informace z GPS jednotky se automaticky stahují do knihy jízd.

● Už nemusíte nic složitě dohledávat přímo ve vozidlech.

● S GPS jednotkami ve vozidlech přenecháte získávání dat o najetých kilometrech, řidičích, spotřebě, rozlišení typu jízdy a tankování na automatickém systému pro správu vozového parku.

● Podíváte se, zda vozidla nejsou zneužívaná zaměstnanci k jízdám mimo určenou pracovní dobu nebo pro neschválené soukromé jízdy.


O nejlepších funkcích a přínosech elektronické knihy jízd od ONI system si můžete podrobněji přečíst zde.

Zpět na seznam aktualit

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753