MĚJTE PŘEHLED O SVÉM VOZOVÉM PARKU

Podívejte se na informace o používání vašich vozidel nebo chování jednotlivých řidičů, a to buď během jednoho dne nebo během sledovaného období.  Jednoduše si je zobrazte na obrazovce ve formě tabulky nebo grafu. Chcete s daty dále pracovat? Vyexportujte si je ve formátu Excel. Díky získaným informacím z velkého množství statistik a reportů snížíte náklady a zlepšíte výkon vašeho vozového parku.

PODÍVEJTE SE, JAK A KDY SE S VOZIDLEM JELO

Díky identifikaci řidiče ve vozidle přiložením Dallas nebo RFID čipu víte, kdo konkrétně a jak vozidlo řídil. Údaje si můžete zobrazit jak podle vozidel, tak podle jednotlivých řidičů.

 

Máte přehled o pracovní době a délce přestávek

Víte, kolik se najelo kilometrů

Zda a která vozidla mají podezřele velkou spotřebu PHM

Zda byla zaparkovaná tam, kde měla být

Zda řidiči dodržovali dopravní předpisy

Odhalte krádeže paliva

S GPS sledováním ONI system je snadné zkontrolovat množství spotřebovaného paliva ve vozidlech. Díky hladinoměru namontovanému do vozidla si zobrazíte množství paliva v nádrži. Došlo ke skokovému úbytku paliva? Podívejte se na graf množství paliva v nádrži a odhalte krádeže. Nechte si posílat SMS nebo emailovou notifikaci o podezřelém úbytku paliva a řešte situaci okamžitě.

 

NECHTE SI POSLAT PRAVIDELNÝ REPORT DO EMAILU

Nechcete se každý den dívat na informace ve webovém portálu? Nechte si udělat report na míru s údaji, které chcete sledovat. Report za zvolené období můžete ráno otevřít ve své emailové schránce.

Pravidelný report GPS sledování ONI system

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753