EVIDUJTE PRACOVNÍ DOBU I U LIDÍ V TERÉNU

Díky ONI system umíte vést automatickou docházku i řidičům nebo jiným osobám, často se pohybujícím v terénu. Už nemusí dojíždět do místa, kde je trvale umístěný docházkový terminál. Jednoduše se přihlásí přes GPS navigaci Garmin nebo docházkové jednotky ONI system pomocí Dallas nebo RFID čipů přímo v místě výkonu práce. Získaná data si pak zobrazíte v portálu ONI system nebo je převedete do docházkového software, který ve firmě běžně používáte. 

Příklady použití:

 

Docházka řidičů v terénu

Práce lidí venku (na staveništích, v lese apod.)

Evidence práce externích dodavatelů 

Čas, kdy byl zaměstnanec vyzvednutý svozovým autobusem 

 

TYPY DOCHÁZKOVÝCH JEDNOTEK

ONI system podporuje 3 typy docházkových jednotek, které zaznamenávají jak GPS polohu, tak čas identifikace. Data se přenášejí šifrovaně, bezdrátově, v síti GSM. U jednotek s navigací si navíc můžete vybrat mezi různými typy událostí jako příchod, přestávka, odchod, k lékaři nebo si určit své vlastní. Potřebujete dělat docházku i v místě, kde není elektrická síť? Využijte docházkových jednotek se záložní baterií.

 

 

FUNGUJE TO JEDNODUŠE

Při příchodu do práce se identifikujete přiložením Dallas nebo RFID čipu nebo karty k palubní desce vozidla a v podporované navigaci Garmin zvolíte typ události Příchod. Nebo pokud používáte docházkovou jednotku, tak si na ní přepnete typ události Příchod a přiložíte čip nebo kartu. Při odchodu z práce si stejným způsobem zvolíte typ události Odchod. Chcete si naprogramovat více typů událostí jako K lékaři, Přestávka apod.? Využijte docházkové jednotky s navigací.  Všechna získaná data můžeme propojit s vaším docházkovým systémem, který běžně používáte. 

Schéma mobilní docházky ONI system

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753