AUTOMATICKÝM ZPRACOVÁNÍM KNIHY JÍZD ŠETŘÍTE ČAS

Všechny získané informace z GPS jednotky se automaticky stahují do knihy jízd. Už nemusíte nic složitě dohledávat přímo ve vozidlech. Snížíte si náklady na administrativu. S GPS jednotkami ve vozidlech přenecháte získávání dat o najetých kilometrech, řidičích, spotřebě, rozlišení typu jízdy a tankování na automatickém systému pro správu vozového parku. Podívejte se, zda vozidla nejsou zneužívaná zaměstnanci k jízdám mimo určenou pracovní dobu nebo pro neschválené soukromé jízdy.

 

výhody zpracování knihy jízd ONI system

Díky identifikaci řidiče víte, kdo vozidlo řídí

Máte více zaměstnanců, kteří si auta půjčují? A nechcete složitě zjišťovat, kdo kdy s vozidlem jel? Znáte to – auto odřené a „nikdo to nebyl“. Rozdejte jim Dallas nebo RFID čipy. Před každou jízdou jednoduše přiloží čip ke čtečce ve vozidle a vy budete automaticky vědět, kdo, kdy a jak auto řídil. 

 

Máte přehled o tom, kdo, kdy a jak auto řídil

Můžete vyúčtovat soukromé kilometry

Vystavíte cestovní příkaz i zpětně

Umíte sledovat docházku i u osob v terénu

Můžete určit osoby, které mohou s vozidlem jezdit, ostatní auto nenastartují

Víte, kdo způsobil škodu na vozidle

Víte, který ze střídajících se řidičů jezdí jakým stylem

Víte, kdo je špatný řidič a zvyšuje náklady na spotřebu PHM a opotřebení vozidla

 

UMÍTE VYÚČTOVAT SOUKROMÉ KILOMETRY

Vyúčtování soukromých kilometrů uděláte na pár kliknutí a případné omyly řidičů napravíte za pár vteřin. Všichni řidiči si mohou údaje v knize jízd jednoduše zkontrolovat. Potřebné změny mohou provést sami a k vám se na stůl dostanou až údaje opravené. Stačí je jen schválit. 

 

Vyúčtování soukromých kilometrů

VYSTAVENÍ CESTOVNÍHO PŘÍKAZU JE HRAČKA

Za 2 minuty si vystavíte kompletní cestovní příkaz jak pro tuzemsko, tak pro zahraničí. Všechny údaje, které jste byli zvyklí vyplňovat ručně a složitě je dohledávali, máte jednoduše k dispozici pro elektronické zpracování. Ani vysílání řidičů na služební cestu nemusí být papírová válka. Schvalte povolení k jízdě ještě před jízdou – online.

 

DÍKY TANKOVACÍM KARTÁM NEMUSÍTE RUČNĚ VKLÁDAT ÚČTENKY

Náklady na tankování zadáváte najednou přímo z měsíčních přehledů od jednotlivých benzínových stanic. Automaticky načítáte výpisy z tankovacích karet a to nejen za palivo, ale i další nákupy (motorový olej, mytí vozidla a další). Ušetříte čas strávený hledáním a ručním zadáváním jednotlivých tankovacích lístků. ONI system umí importovat náklady z tankovacích karet většiny benzinových společností.

 

 

STAV TACHOMETRU A ZŮSTATEK PALIVA ZJISTÍTE Z POHODLÍ KANCELÁŘE

Nechte si napojit GPS jednotku ONI system na CAN/FMS vozidla. Nemusíte každý měsíc kontrolovat tachometr vozidla a ručně přepisovat údaje do knihy jízd. ONI system přímo z auta stáhne informaci o ujetých kilometrech a množství paliva v nádrži. Stav ujetých kilometrů v knize jízd bude přesně odpovídat tachometru vozidla.

 

Stav tachometru a množství paliva v nádrži

VÍTE, KDO TANKUJE ZBYTEČNĚ DRAZE

S GPS sledováním ONI system je snadné ušetřit peníze: sledujte ceny pohonných hmot, za které zaměstnanci palivo nakupují. Rozdíl mezi cenou paliva tankovaného na dálnici a ve městě je často až 2 Kč na litr, i ceny stejných benzínových stanic ve městě a mimo město se často liší. Domluvte zaměstnancům a změňte podmínky pro tankování. Snížíte své provozní náklady.

 

Měsíční přehled tankování s cenou za palivo z tankovacích karet.
Měsíční přehled tankování s cenou za palivo z tankovacích karet.

NÁKLADY NA JÍZDY PŘIŘADÍTE KE KONKRÉTNÍM ZAKÁZKÁM

Jezdí vaši řidiči pravidelně kvůli konkrétním zakázkám? Přiřazením čísla zakázky ke každé jízdě můžete vyčíslit náklady na zakázky za sledované období. 

 

Zobrazení všech nákladů na jízdy přiřazených k jedné zakázce
Zobrazení všech nákladů na jízdy přiřazených k jedné zakázce

SILNIČNÍ DAŇ ZPRACUJETE PODLE PLATNÉ LEGISLATIVY

Výkazy pro odvod silniční daně za služební vozidla vám v ONI system vždy spočítáme podle platné legislativy.

 

ZJEDNODUŠTE SI SYSTÉM REZERVACE VOZIDEL

Využívají vaši řidiči různá firemní vozidla? Zjednodušte si rezervace vozidel pro konkrétní den, čas a řidiče. Už žádné dohledávání proč není auto na firmě a kdo s ním odjel. Na pár kliknutí si podle kalendáře a volného místa řidiči vozidlo zamluví. Potřebujete rezervaci před půjčením schválit? Určete konkrétní osoby, které k tomu budou mít oprávnění. ONI system automaticky odešle potvrzení o schválení rezervace žadateli.

 

Umíme toho mnohem více! Podívejte se, co vám můžeme nabídnout

OVĚŘTE SI MOŽNOSTI GPS SLEDOVÁNÍ PŘÍMO U VÁS, V REÁLNÉM PROVOZU

Použití testovací sady je jednoduché, do vozidla nemusíte nic instalovat a testování může proběhnout i tajně. Výhodou testování v reálném provozu je, že uvidíte skutečná data, zjištěná přímo u vás.

Nikdy jste GPS sledování nepoužívali a potřebujete pomoci? Po celou dobu testování se o vás budeme starat a vše vysvětlíme. Můžeme vám zavolat a přes službu Teamviewer vás webovým portálem ONI system provést. Máte raději osobní kontakt? Dojeďte k nám, rádi vás uvidíme.

Testovací sadu vám zapůjčíme po dobu jednoho týdne ZDARMA, delší testování je možné po domluvě. 

VYZKOUŠEJTE SI NEZÁVAZNÉ TESTOVÁNÍ ZDARMA

Dejte nám vědět, co potřebujete řešit. Ozveme se zpět.

  Vaše jméno

  Název firmy

  Váš telefon

  Váš e-mail

   

  Kontaktujte nás

  NONSTOP dispečink
  ONI system
  + 420 737 900 300

  Obchodní oddělení
  ONI system
  + 420 734 427 427

  Účetní oddělení
  ONI system
  + 420 553 036 753