Přehledná historie pohybu

Potřebujete vědět, kde se vaši zaměstnanci pohybovali v době, kdy měli být u zákazníka? Nebo se snad vaše děti pohybují v místech, kde by něměly být? Jednoduše ověřte GPS data přímo z jejich trackerů.

 

Trasa pohybu osoby

 

Záznam pohybu si v aplikacích snadno přehrajete. Záznamy jsou u nás vždy dostupné minimálně 18 měsíců. Chcete vaše data také dále zpracovávat? Všechny uložené trasy lze snadno vyexportovat do formátu .CSV nebo Excel. Nebo si je můžete stáhnout pomocí našeho API.

Pro rychlejší orientaci si nastavte uživatelská místa

V záznamech se vám bude lépe orientovat, když si častá místa, kam se sledované osoby vydávají, nastavíte jako body zájmu (uživatelská místa).
ONI system vám umožní zaznačit v mapě důležitá místa jako například hotely, sídla vašich zákazníků, vzdělávací instituce, jídelny, restaurace atd.
V historii pohybu pak známá uživatelská místa uvidíte pod vlastním názvem. Okamžitě se dozvíte, kde konkrétně sledovaná osoba byla – třeba „Palačinkárna u Zuzanky“, nebo „Motel Na Devítce“. Uživatelská místa lze vytvářet a přidávat individuálně nebo importovat hromadně. Pro lepší orientaci je lze podle druhu míst barevně odlišit.

Zobrazení uživatelských míst v mapě ONI system

Kontaktujte nás

NONSTOP dispečink
ONI system
+ 420 737 900 300

Obchodní oddělení
ONI system
+ 420 734 427 427

Účetní oddělení
ONI system
+ 420 553 036 753