Aktuální polohu vozidel máte vždy pod kontrolou

Zjistíte, kde se vaše vozidla zrovna nachází. Okamžitě si uděláte přehled o vozovém parku v reálném čase. Nezáleží na tom, zda se vozidla pohybují nebo stojí. Zkontrolujete si, kde vozidla aktuálně parkují nebo kterým směrem jedou.

uvodni obrazovky OK

JÍZDY VOZIDEL SI ZOBRAZÍTE V MAPĚ

Podíváte se kterým směrem, kterou trasou a jakou rychlostí vozidla jela. Záznam pohybu si snadno přehrajete. Abyste se v jízdách dobře vyznali, všechny jejich začátky a konce jsou označené barevnými vlajkami. V aplikacích ONI system budete mít záznamy, důležité pro sestavení vaší knihy jízd, dostupné minimálně 5 let. Kompletní data jsou dostupná minimálně 18 měsíců. Chcete jízdy dále zpracovávat? Všechny uložené trasy si snadno vyexportujete do formátu .CSV nebo Excel.

 
Zobrazení jízd vozidla v mapě

 

 

PLÁNOVÁNÍM TRAS ZKRÁTÍTE VZDÁLENOST A DOBU JÍZDY

Zobrazíte si, jak se dostat do cílové destinace a jak dlouho vám jízda potrvá. Vyskytují se na trase dopravní komplikace, které zpomalují provoz? Vyhněte se jim a podle aktuální hustoty provozu si zvolte trasu náhradní. 

 

Navigace a plánování tras v ONI system

Pro rychlejší orientaci si určíte uživatelská místa

Zlepšete organizaci firemní flotily tak, že si nastavíte libovolné body zájmu (uživatelská místa). ONI system vám umožní zaznačit v mapě důležitá místa jako například benzínové stanice, hotely nebo sídla vašich zákazníků a navigace řidičů do konkrétních destinací bude probíhat podstatně rychleji a efektivněji. V přehledech jízd pak známá uživatelská místa uvidíte pod vlastním názvem. Okamžitě se dozvíte, kde konkrétně vaši řidiči byli – třeba „Svačinárna u Honzy“, nebo „čerpačka na Sokolské“. Uživatelská místa lze vytvářet a přidávat individuálně nebo importovat hromadně všem řidičům. Pro lepší orientaci je lze podle druhu míst barevně odlišit.

 

Zobrazení uživatelských míst v mapě ONI system

ONI SYSTEM PORTÁL POUŽÍVÁ KVALITNÍ MAPOVÉ PODKLADY

Nabízíme podrobné a přesné mapové podklady celého světa na mapách Mapy.cz a Google maps. Mezi dostupnými mapovými podklady můžete libovolně přepínat.

Mapy Seznam a Google ONI system

ONI SYSTEM PORTÁL POUŽÍVÁ KVALITNÍ MAPOVÉ PODKLADY

Nabízíme podrobné a přesné mapové podklady celého světa na mapách Mapy.cz a Google maps. Mezi dostupnými mapovými podklady můžete libovolně přepínat.

Mapy Seznam a Google ONI system

Umíme toho mnohem více! Podívejte se, co vám můžeme nabídnout

OVĚŘTE SI MOŽNOSTI GPS SLEDOVÁNÍ PŘÍMO U VÁS, V REÁLNÉM PROVOZU

Použití testovací sady je jednoduché, do vozidla nemusíte nic instalovat a testování může proběhnout i tajně. Výhodou testování v reálném provozu je, že uvidíte skutečná data, zjištěná přímo u vás.

Nikdy jste GPS sledování nepoužívali a potřebujete pomoci? Po celou dobu testování se o vás budeme starat a vše vysvětlíme. Můžeme vám zavolat a přes službu Teamviewer vás webovým portálem ONI system provést. Máte raději osobní kontakt? Dojeďte k nám, rádi vás uvidíme.

Testovací sadu vám zapůjčíme po dobu jednoho týdne ZDARMA, delší testování je možné po domluvě. 

VYZKOUŠEJTE SI NEZÁVAZNÉ TESTOVÁNÍ ZDARMA

Dejte nám vědět, co potřebujete řešit. Ozveme se zpět.

  Vaše jméno

  Název firmy

  Váš telefon

  Váš e-mail

   

  Kontaktujte nás

  NONSTOP dispečink
  ONI system
  + 420 737 900 300

  Obchodní oddělení
  ONI system
  + 420 734 427 427

  Účetní oddělení
  ONI system
  + 420 553 036 753